O NAS

Jesteśmy lokalnym zgromadzeniem chrześcijan. Spotykamy się w Krośnie ( w każdą niedzielę w godz.: 10,00-12,30 ), w Sanoku (w niedzielę w godz.: 17,00 -19,00 ) i Brzozowie (w czwartki o godz.: 18,00-20,00)

Kościół Chrześcijański ZWYCIĘSTWO tworzą ludzie, których łączy wiara w Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela.

W naszym życiu doświadczamy tego, że Bóg jest żywy i pragnie, aby każdy człowiek miał obfite życie, pełne miłości, pokoju, poczucia sensu i radości.

Jako chrześcijanie opieramy się na tym co jest napisane w Piśmie Świętym i tam szukamy całej prawdy o Bogu, i odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Zaliczamy się do ruchu charyzmatycznego powstałego w wyniku modlitw oraz poszukiwań tych, którzy pragnęli powrotu chrześcijaństwa jakie jest opisane w Nowym Testamencie.

• Chcesz dowiedzieć się dokładnie w co wierzymy? – ZOBACZ
  • Chcesz poznać naszych liderów? – ZOBACZ